''AÇIKLAMAYI OKUMADAN ALMAYINIZ''
''AÇIKLAMAYI OKUMADAN ALMAYINIZ''

''AÇIKLAMAYI OKUMADAN ALMAYINIZ''

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

KİTABIN PDF HALİNİ ALIRSANIZ KİTAP FİZİKİ OLARAK GÖNDERİLMEZ.KİTABIN YAYILMASINI ÖNLEMEK AMACI İLE PDF KİTAP TEK PARÇA HALİNDE DEĞİL PARÇA PARÇA YAYINLANMIŞTIR.

 

WhatsApp:0544 499 43 56

KISA VE UZUN SAP METOT KİTAPLARIMIZA TEK BİR ÜCRETLE TEK BİR SAYFADAN DİLEDİĞİNİZ HER YERDE ''PDF'' OLARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

DAHA ÖNCE METOT KİTABI ALDIYSANIZ BU İLANI ALMANIZA GEREK YOKTUR.ÇÜNKÜ KİTABIN İÇERİSİNDE KOD MEVCUTTUR.

 

Yapmanız gereken şey çok basit,ilanı satın aldıktan sonra WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşınız.Size 8 haneli bir kod verilecektir.O kod yardımıyla "Ayazmuzik.com.tr" Web sitemize (Ayazmuzikaletleri.com Sitemiz ile karıştırmayınız) kayıt ol bölümünden bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurup en alttaki kitap kodu bölümüne de verdiğimiz kodu yazarak kayıt işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra hem kısa sap hem de uzun sap metot kitaplarımızın içerisinde yer alan tüm notalara oradan ulaşabileceksiniz. Ayrıyetten kitap içerisinde yer almayan türkü notaları ve egzersiz notalarına da ulaşabileceksiniz yaklaşık 200 türkü ve 50 sayfalık egzersiz repertuarına sahip olmuş olacaksınız. Dilediğiniz zaman indirip dilediğiniz zaman bu notaları çıktı alabilirsiniz. Başarılar dileriz...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR